Wiadomości
- 25 kwietnia 2019
- wyświetleń: 8821
Związek Nauczycielstwa Polskiego zawiesza strajk!
Od soboty 27 kwietnia Związek Nauczycielstwa Polskiego zawiesza ogólnopolski strajk. Taką informację podał dziś na konferencji prasowej prezes ZNP Sławomir Broniarz.
Loading...
Jak zaznaczył prezes ZNP strajk został zawieszony, a nie zakończony. - Dziś zawieszamy strajk, ale protest będzie trwał do skutku. Dajemy panu premierowi czas do września - powiedział na konferencji prasowej.
Sławomir Broniarz po raz kolejny zaznaczył, że ZNP nie podpisze porozumienia z rządem, które wcześniej podpisała Solidarność.
Dziś w wielu bielskich szkołach odbywają się normalnie zajęcia lekcyjne, a w środę w części placówek odbyły się Rady Pedagogiczne.
ZOBACZ TAKŻE
„Szwajcarska” kasa nie dla Bielska-Białej?
Apelują o mniejsze klasy i lepszą jakość nauczania
Nie będzie żłobków zamiast przedszkoli
Gorący tematTajemnicze ulotki w skrzynkach mieszkańców. Polityczno-religijne treści budzą niepokój
Gorący temat[FOTO] Mateusz Morawiecki i Beata Szydło odwiedzili Bielsko-Białą. Byli premierzy spotkali się z mieszkańcami
Prezydent, Jarosław Klimaszewski ogłasza konsultacje zmian w Budżecie Obywatelskim
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







