Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 18 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1910

Budowa mostu na potoku Olszówka. Powstanie tymczasowa przeprawa

W kwietniu rozpocznie się budowa nowego mostu na potoku Olszówka w ciągu ulicy Skrajnej. Wykonawca wybuduje tymczasowy most, po którym samochody będą poruszać się wahadłowo.

skrajna
Most na potoku Olszówka w ciągu ulicy Skrajnej · fot. google.com


Inwestycja obejmuje budowę mostu tymczasowego wraz z dojazdami w celu utrzymania ruchu pojazdów i pieszych na cały okres prowadzenia robót, rozbiórkę istniejącego mostu, budowę nowego mostu o długości 9,2 m i szerokości 8,5 m, przebudowę ul. Skrajnej na dojazdach do mostu, przebudowę skrzyżowania ul. Skrajnej i ul. Olszówki, przebudowę kanalizacji deszczowej, oraz roboty regulacyjne w korycie potoku.

W związku z rozbiórką istniejącego oraz budową nowego mostu na potoku Olszówka w ciągu ul. Skrajnej w Bielsku-Białej, z dniem 23.04.2019 r. nastąpi ograniczenie w ruchu kołowym, polegające na zawężeniu jezdni w rejonie mostu. Ruch pieszych oraz dojazd do okolicznych posesji zostanie utrzymany. Utrudnienia potrwają do 08.08.2019 r.

Wykonawcą mostu jest firma Zakład Budowlany "MOST- BUD" Eugeniusz Klimczak. Budowa mostu będzie kosztować 730 tys. złotych.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.