Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 6409

Nauczyciele wracają do pracy. Strajkuje już tylko 7 przedszkoli

Już tylko w siedmiu publicznych przedszkolach na terenie Bielska-Białej prowadzony jest protest nauczycieli. Ciągle strajkują natomiast nauczyciele wszystkich publicznych szkół podstawowych i średnich.

strajk, szkoła, znp
Nauczyciele wracają do pracy. Strajkuje już tylko 7 przedszkoli · fot. bielsko.info


Dziś rozpoczął się drugi tydzień strajku nauczycieli. Dokładnie tydzień temu do protestu przyłączyły się wszystkie bielskie szkoły podstawowe i średnie, a także ponad połowa przedszkoli. 8 kwietnia akcja protestacyjna była prowadzona w 25 z 43 przedszkoli. Z każdym dniem liczba przedszkoli, w których nauczyciele nie prowadzili normalnie zajęć, była mniejsza.

Pod koniec ubiegłego tygodnie protestowało już tylko 10 przedszkoli. Dziś ta liczba jest jeszcze mniejsza. Rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej poinformował naszą redakcję, że w poniedziałek protest był prowadzony w 7 publicznych przedszkolach.

Inaczej wygląda sytuacja w szkołach podstawowych i średnich. We wszystkich tego typu placówkach na terenie Bielska-Białej prowadzony jest strajk.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.