Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 3240

Bus Prawa i Sprawiedliwości zaparkował na placu Ratuszowym

Od połowy marca po Polsce kursują busy w barwach Prawa i Sprawiedliwości, propagujące tzw. "Piątkę Kaczyńskiego". Dziś rano partyjny samochód zaparkował pod siedzibą Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.

Loading...


Przed południem, w ramach kampanii promującej Nową Piątkę PiS, wicewojewoda Jan Chrząszcz informował mieszkańców Bielska-Białej o nowym programie Prawa i Sprawiedliwości.

- Dotrzymujemy słowa. Prowadzimy odpowiedzialną politykę, która ma dać nowe perspektywy rozwojowe. Ruszamy w Polskę, aby informować o Nowej Piątce PiS, która zawiera w sobie propozycje dla wszystkich Polaków: dla dzieci, młodych i osób starszych - powiedział Premier Mateusz Morawiecki podczas briefingu prasowego, po którym busy ruszyły w Polskę.

Dodał, że informowanie o Nowej Piątce PiS ma wyjaśnić wszelkie niuanse dotyczące programów. Zapewnił, że „punkt startu to punkt - zero biurokracji”, bo celem jest prostota tych rozwiązań.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.