Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 kwietnia 2019
  • wyświetleń: 1023

Kochana Mamo - bądź z nami na fali - wspólnie zadbamy o Wasz rozwój

Artykuł sponsorowany:

"Maluchy na fali szkoła pływania dla dzieci i niemowląt" i Klub Sportowy Mrs.Sporty, dbając o pogłębianie wiedzy rodziców na temat świadomego rozwoju dziecka zapraszają na spotkanie przy kawie dla mam z niemowlętami i małymi dziećmi, które odbędzie się 6 kwietnia w cukierni Miód Malina - plac Świętego Mikołaja 4 (I spotkanie w godzinach 14:00-16:00, II spotkanie w godzinach 16:00-18:00).

Mrs Sporty


Jesteśmy zdania, że dobra mama to szczęśliwa i spełniona kobieta, dlatego podczas naszego spotkania będziemy gościć specjalistów, którzy przybliżą tematy dotyczące zarówno dzieci jak i kobiet. Przygotowaliśmy wykłady dotyczące żywienia dzieci, masażu Shantala oraz sesję zdjęciową dla Maluchów. Świadome mamy w przyjemnej atmosferze kawiarni Mono będą mogły nabyć własnoręcznie szyte akcesoria i produkty dla Maluchów.

Dodatkowo, trenerki z Klubu Sportowego Mrs.Sporty tylko dla Kobiet będą przeprowadzały dla Was bezpłatną analizę składu ciała z wykorzystaniem profesjonalnego analizatora TANITA wraz z omówieniem wyników i wskazówkami, jak dbać o swoją formę.

W naszym Klubie proponujemy idealny trening dla zajętych mam:


  • trening interwałowy dla wzmocnienia wszystkich partii mięśni - 30 minut + 5 minut rozciągania
  • indywidualną opiekę wykwalifikowanej trenerki;
  • zdrowe porady dietetyczne pozwalające zmienić nawyki żywieniowe tak, aby utrzymywać stałą dobrą formę;
  • wspaniałą kameralną atmosferę do ćwiczeń w małym klubie;
  • elastyczne godziny ćwiczeń dostosowujesz ćwiczenia do swojego harmonogramu dnia, ponieważ możesz włączyć się do treningu o dowolnej porze w godzinach otwarcia klubu


Maluchy na Fali oraz Szkoła Pływania dla Dzieci i Niemowląt są zdania, że systematyczna aktywność fizyczna w środowisku wodnym niesie ze sobą wiele wymiernych korzyści, zwłaszcza zdrowotnych. Wspólną wodną przygodę można rozpocząć już od trzeciego miesiąca życia, kiedy maluch waży powyżej 6 kilogramów oraz stabilnie trzyma główkę. Przebywanie dziecka w warunkach zmiennej temperatury wody i otoczenia sprzyja hartowaniu organizmu, a chłodniejsza woda pobudza jego układ krwionośny. Ćwiczenia w wodzie wzmacniają nie tylko układ oddechowy, ale też wszystkie partie mięśni i stawy, wpływając pozytywnie na dużą i małą motorykę. Dzieci, poprzez podejmowanie różnych wyzwań w wodzie stają się bardziej odważne, otwarte i chętne do odkrywania otaczającego je świata. Kontakt z rówieśnikami jest również próbą podjęcia pierwszych procesów socjalizacji dziecka.

Zajęcia adaptacji do środowiska wodnego prowadzą wspaniałe instruktorki Jagoda Bojarczuk i Aleksandra Koczur według autorskiej metody, która opiera się na norweskiej szkole Terjego Stakseta z mottem: „Swim with love” oraz czeskiej szkole Evy Kiedronovej.

Dołącz do nas i bądź z nami na fali.

Wasz uśmiech i zadowolenie są naszym powodem do radości.

Szczegóły dotyczące Mrs.Sporty i „Maluchów na Fali:

Mrs. Sporty Bielsko-Biała
tel. 506 282 317
ul. Żywiecka 89 (dawna Śnieżka)
klubsportybielsko@gmail.com

Szkoła Pływania Dzieci i Niemowląt „Maluchy na fali”
www.maluchynafali.pl
kontakt@maluchynafali.pl

Serdecznie zapraszamy!