bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 marca 2019
  • wyświetleń: 2607

Jak wygląda współpraca konsultantki z Oriflame?

Materiał partnera:

Praca konsultantki Oriflame nie musi oznaczać wyłącznie rozdawania katalogu wśród bliskich i znajomych w nadziei na dorobienie kilkudziesięciu, a nawet kilkuset złotych dodatku do Twojej standardowej pensji na etacie. Na pracę dla jednej z największych kosmetycznych marek na świecie decydują się dziś zarówno młode licealistki i studentki, które chcą powiększyć swój miesięczny budżet, jak i kobiety rozwijające swoją karierę i widzące w Oriflame szansę na zbudowanie własnej niezależności finansowej na własnych zasadach. Na czym polega praca konsultantki Oriflame, jakie daje możliwości rozwoju i dlaczego warto rozważyć ją na poważnie?

silnet


Konsultantki Oriflame - praca dorywcza, czy dochodowa kariera?Rozpoczynając współpracę z marką Oriflame, już od pierwszych dni możesz liczyć na pełną swobodę pracy, dopasowanie liczby godzin pracy do własnych potrzeb i zarobki adekwatne do własnego zaangażowania. Każdy nowy konsultant (aby nim zostać, wystarczy wypełnić formularz na stronie Oriflame lub zgłosić się do jednego z Top Liderów) dostaje do swojej dyspozycji konto, z którego może składać zamówienia dla swoich klientów i czerpać zyski z każdego złożonego zamówienia. Rozdając katalog wśród bliskich i znajomych budujesz własną sieć klientów, poznajesz tajniki pracy z katalogiem i zyskujesz doświadczenie niezbędne do przejścia na kolejne poziomy współpracy z marką.

Na etapie pracy jako konsultantka możesz pozostać tak długo, jak tylko chcesz. Praca dorywcza przynosząca stałe dochody wtedy, kiedy tego potrzebujesz może z powodzeniem pójść na bok, gdy inne obowiązki zaczną Cię przytłaczać. Jeśli we współpracy z Oriflame widzisz jednak szansę na zbudowanie dochodowej kariery i niezależne źródło finansów, firma daje spore szanse na awans. Co zrobić, by przejść z poziomu konsultanta do pełnoprawnej kariery w Oriflame?

Budowa sieci sprzedażyZapraszając nowe osoby do współpracy z marką i pracy konsultanta, przygarniasz je pod własne skrzydła jako lider grupy konsultantów. To pierwszy etap rozwoju Twojej kariery z marką, jeśli marzysz o awansie i rozwoju własnego biznesu na podstawie współpracy z Oriflame. Osoby, które podejmują się budowy zespołu i zapraszają kolejnych konsultantów korzystają z opcji biznesowej, dzięki której każdy kolejny zrekrutowany konsultant i każde zrealizowane przez niego zamówienie oznacza dla lidera dodatkowe zarobki. Atrakcyjnym dodatkiem do pracy z Oriflame jest bez wątpienia to, że każda konsultantka Oriflame, nawet ta zrekrutowana przez lidera może tworzyć własny zespół sprzedażowy i sięgać po wyższe zarobki, rozwijając własną karierę we własnym tempie.

silnet


Praca konsultantki Oriflame - ile możesz zarobić

?

Podejmując się współpracy z Oriflame możesz zastanawiać się ile tak naprawdę jesteś w stanie zarobić jako konsultantka rozdająca katalogi kosmetyczne wśród znajomych i w najbliższym otoczeniu. Oriflame stawia tu na prosty system - konsultanci otrzymują dostęp do konta z którego będą składać zamówienia i 20% zniżkę na wszystkie produkty w katalogu, z którego ich klienci składają zamówienia. Konsultant pobiera od klienta pełną kwotę zamówienia, a pozostała w jego kieszeni zwyżka 20% od ceny, jaką faktycznie za zamówienie zapłacił to właśnie jego zarobek. W praktyce więc im więcej zamówień złożysz, tym więcej zarobisz, a ostateczny przychód zależy tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania, umiejętności sprzedażowych i czasu, jaki możesz poświęcić na pracę z klientami.

Jeszcze lepsze zarobki czekają na Ciebie po dołączeniu do programu sponsorów, gdy zaczniesz rekrutować własną grupę konsultantów. Każda dokonana przez Twoich podopiecznych sprzedaż to mały procent zysków dla Ciebie, a jeśli doliczymy do tego cały szereg zniżek, premii od firmy i darmowych wyjazdów oraz szkoleń poprawiających jakość Twojej pracy, stworzenie z kariery w Oriflame samowystarczalnego źródła zarobku nie należy do najtrudniejszych!

Dlaczego warto podjąć współpracę z Oriflame?Jeśli poszukujesz pracy, która nie tylko da Ci zawodową satysfakcję i pozwoli spełnić się w typowo kobiecej branży, ale też da Ci pełną swobodę działania na własnych warunkach i dopasowywania trybu pracy do własnych wymagań, Oriflame to zdecydowanie kariera dla Ciebie. Zacznij od małych kroków, jako konsultantka, pnąc się na wyższe szczeble we własnym tempie i przy okazji sprawdzając, czy praca konsultanta faktycznie spełnia Twoje wymagania. Oriflame oferuje wiele bonusów dla swoich konsultantów i liderów, proponując liczne wyjazdy, szkolenia i warsztaty, całą masę zniżek i premii za dobrą pracę oraz przede wszystkim możliwość budowy własnej sieci sprzedaży, dzięki której Twoje zarobki wzrosną jeszcze bardziej. Współpraca, która nie zobowiązuje, a może przynieść korzyści? Trudno dziś o lepszą okazję na rynku pracy!