Wiadomości
- 23 grudnia 2018
- wyświetleń: 4969
[WIDEO] Pod prąd po obwodnicy Bielska-Białej. O krok od wypadku!
Do tej niebezpiecznej sytuacji doszło w nocy z piątku na sobotę w Bielsku-Białej na trasie S-1. Kierowca SUV-a gnał pod prąd od węzła Lipnik w stronę Cieszyna.
Ten film pokazuje, że nawet w miejscu pozornie bezpiecznym jakim jest szeroka obwodnica, zupełnie niespodziewanie może nas spotkać niebezpieczna sytuacja. Autor nagrania powiadomił policję, jednak nie wiadomo czy funkcjonariuszom udało się zatrzymać pirata.
ZOBACZ TAKŻE
Gorący temat[WIDEO, FOTO] Tragiczny wypadek na DK-1. Nie żyje 22-letni motocyklista
Martwy kot w reklamówce w Jaworzu. Ktoś porzucił truchło przy drodze
JutroStrażacy z Bielska-Białej w ogólnopolskim programie telewizyjnym. Kolejny odcinek w czwartek
Alarm bombowy w Szpitalu Wojewódzkim. Alarm okazał się fałszywy
[FOTO] Wypadek z udziałem samochodu ciężarowego na obwodnicy. Kierowca w szpitalu
24 czerwcaŚwięto Policji 2026 w Bielsku-Białej: Uroczystości i piknik rodzinny „Z mundurem na Ty”
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










