Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 grudnia 2018
  • 9 grudnia 2018
  • wyświetleń: 3159

W niedzielę montaż zbiorników retencyjnych przy Krakowskiej

Dwa 23 metrowe zbiorniki z tworzywa sztucznego zostaną w niedzielę zakopane pod ulicą Krakowską. Będą stanowić bardzo ważny element kanalizacji deszczowej przebudowywanej DK-52. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień!

Bielsko-Biała, ul. Krakowska - 8.12.2018
Jeden z dwóch 23 metrowych zbiorników retencyjnych, które zostaną zakopane pod ulicą Krakowską w Bielsku-Białej · fot. Bielskie Drogi


Dwa wykonane ze sztucznego tworzywa zbiorniki retencyjne, każdy o długości 23 metrów, zostaną zakopane w rejonie węzła ulicy Krakowskiej z drogą ekspresową S-1. Jak informuje w swoim komunikacie firma Eurovia:

W dniu 9.12.2018 od godz. 8.30 do 13.30 będą montowane zbiorniki retencyjne na ulicy Krakowskiej na odcinku pomiędzy węzłem Lipnik a wjazdem do Zakładu Gospodarki Odpadami. W trakcie prowadzonych prac ruch samochodowy będzie utrudniony, bądź niemożliwy podczas pracy dźwigu. Na odcinku prowadzonych prac ruch będzie kierowany przez osoby uprawnione.W trakcie długotrwałych lub intensywnych opadów deszczu będą gromadzić deszczówkę, po czym odprowadzać ją do rowu melioracyjnego wzdłuż ekspresówki.

sid / bielsko.info, źródło: MZD Bielsko-Biała, bielskiedrogi.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.