Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 października 2018
  • 20 października 2018
  • wyświetleń: 2458

Ekologiczna torba za makulaturę, puszki lub szkło

Za nami:

20 października w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Straconki 1 odbędzie się w godz. 9.00-17.00 zbiórka surowców - makulatury, puszek aluminiowych i opakowań szklanych.

Fundacja Ekologiczna ARKA we współpracy z partnerami przygotowuje akcję, w której makulaturę i szkło można wymienić na ekologiczne torby. Torbę będzie można otrzymać za 20 kg makulatury lub szkła (butelki, słoiki) albo 40 aluminiowych puszek.

Do rozdania są nowe piękne wzory toreb przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku-Białej: Ninę Sikorską, Kamilę Krupnik i Piotra Kaźmierczaka oraz specjalna edycja nowej torby Radia Bielsko.

Uwaga! Do zdobycia również ostatnie sztuki toreb przygotowanych przez Alicję Jakimów w 4 kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym i brązowym pod hasłem akcji „Wszystkie kolory recyklingu”.

Na uczestników czeka 300 toreb. Zebrane surowce wtórne zostaną sprzedane, a za uzyskane środki zostaną zakupione rowery dla dzieci z domów dziecka i świetlic środowiskowych w ramach akcji rowerpomaga.pl

Partnerami akcji są Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Zakład Gospodarki Odpadami S.A., BWA, Zespół Szkół Plastycznych oraz BBTS S.A.

Zapraszamy do udziału w akcji!

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.