Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 października 2018
  • 7 października 2018
  • wyświetleń: 3980

[WIDEO] Koniec zamieszania z rowerami. BBbike wróci na wiosnę!

Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła skargę firmy, która przegrała przetarg na zorganizowanie, uruchomienie i obsługę systemu bezobsługowych wypożyczalni rowerów miejskich BBbike. Oznacza to, że wiosną 2019 roku bielszczanie znów będą mogli wypożyczać miejskie jednoślady.

Loading...


Krajowa Izba Odwoławcza odrzuciła kolejną skargę na wynik przetargu zgłoszoną przez firmę Nextbike Polska. Oznacza to, że miasto może podpisać umowę z wykonawcą - spółką Egis Bike Polska, która wyceniła zorganizowanie, uruchomienie i obsługę systemu BBbike w latach 2018-2022 na 3,7 mln złotych.

bbbike, rower miejski
fot. BikeU


- W konsekwencji tego wyroku będziemy mogli podpisać umowę z wykonawcą. Od podpisania umowy wykonawca będzie miał 90 dni na wykonanie 24 stacji rowerowych. Pojawią się nowe rowery z nowymi udogodnieniami, będzie więcej przerzutek i nowy koszyk . Myślę, że wszyscy mieszkańcy będą z tego powodu zadowoleni - mówi Przemysław Kamiński, zastępca prezydenta Bielska-Białej.

Przypominamy, że system BBbike zostanie rozbudowany z 12 do 24 stacji. Niebawem miasto ma ogłosić nowe lokalizacje stacji. Do dyspozycji mieszkańców i turystów będzie prawie 200 rowerów.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.