Wiadomości

  • 27 września 2018
  • wyświetleń: 7998

Wicepremier: cała Polska ma rozwijać się jak Bielsko-Biała

Wczoraj po południu wicepremier Jarosław Gowin złożył krótką wizytę w Bielsku-Białej. Prezes partii Porozumienie udzielił poparcia kandydatowi Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta Bielska-Białej - Przemysławowi Drabkowi.

Wizyta wicepremiera Jarosława Gowina w Bielsku-Białej - 27.09.2018 · fot. bielsko.info


W swoim krótkim wystąpieniu w siedzibie bielskiego PiS-u wicepremier zwrócił uwagę, że Podbeskidzie to jeden z najbardziej rozwijających się regionów w kraju.

- Bielsko-Biała i cały subregion Podbeskidzia jest jednym z najlepiej rozwijających się polskich regionów. Od kilku lat rząd Prawa i Sprawiedliwości i Zjednoczonej Prawicy realizuje program, dzięki któremu cała Polska ma rozwijać się właśnie jak Bielsko-Biała - mówił Jarosław Gowin.

Wicepremier udzielił poparcia Przemysławowi Drabkowi, którego uważa za młodego, acz doświadczonego samorządowca, sprawnego managera i wrażliwego społecznika. Jarosław Gowin zwrócił także uwagę na program kandydata PiS-u, który uwzględnia rozwój Akademii Techniczo-Humanistycznej.

- Odwiedzałem ATH parokrotnie. Wiem jak duży jest jej potencjał tej uczelni, blisko współpracuje z wieloma osobami związanymi z ATH. Przemysław Drabek w swoim programie kładzie duży nacisk na uczynienie z Bielska-Białej ośrodka akademickiego w większym stopniu niż do tej pory. Jest kandydatem nie tylko Prawa i Sprawiedliwości, lecz całej Zjednoczonej Prawicy. Wierze ze uzyska znacznie szersze poparcie, dlatego że jest dobrze znany mieszkańcom i prawdziwym gospodarzem tego miasta. Mam nadzieje, że kolejną wizytę w Bielsku-Białej rozpocznę od odwiedzenie pana Przemysława Drabka w gabinecie prezydenta miasta - zakończył Jarosław Gowin.

Loading...

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.