bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 24 września 2018
  • wyświetleń: 3496

[ZDJĘCIA] Przemysław Drabek z poparciem Solidarności

Dziś w siedzibie NSSZ Solidarność Podbeskidzie podpisano porozumienie, na mocy którego związek zawodowy popiera kandydaturę Przemysława Drabka w wyborach na prezydenta Bielska-Białej.

Solidarność popiera Przemysława Drabka - 24.09.2018 · fot. bielsko.info


W siedzibie NSSZ Solidarność Podbeskidzie podpisano porozumienie, na mocy którego związek zawodowy popiera kandydaturę Przemysława Drabka w wyborach na prezydenta Bielska-Białej. Porozumienie sygnowali Marek Bogusz - przewodniczący NSSZ Solidarność Podbeskidzie, Stanisław Szwed - prezes zarządu okręgowego Prawa i Sprawiedliwości oraz Przemysław Drabek, kandydat PiS na urząd prezydenta Bielska-Białej.

- To jest historyczne spotkanie, bo nie podpisaliśmy w Bielsku-Białej takiego porozumienia. Chce podkreślić stanowczo, że Solidarność nigdy nie będzie partią polityczną, współpracujemy z tymi, którzy chcą z nami współpracować. Taka prośba o współpracę w mieście wyszła od PiS-u. Nie ukrywam, że jest nam po drodze jeśli chodzi o pewne rozwiązania systemowe, które dzieją się na poziomie kraju, ale również i samorządu - mówił Marek Bogusz, przewodniczący NSSZ Solidarność Podbeskidzie.

Solidarność popiera Przemysława Drabka - 24.09.2018
Solidarność popiera Przemysława Drabka - 24.09.2018 · fot. bielsko.info


Przemysław Drabek na spotkaniu ze związkowcami przedstawił swoją kolejną "piątkę". Jednym z najbardziej interesujących Solidarność postulatów jest powołanie rady dialogu w Bielsku-Białej.

- Mamy duże nadzieje związane z radą dialogu, bo to dla nas jest najważniejsze na poziomie miasta. Nie ukrywam, że obecnie tego dialogu nie ma, raczej jest monolog pana prezydenta niż dialog - dodał Marek Bogusz.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.