bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 3821

MZD jeszcze w tym roku doświetli kolejne przejścia dla pieszych

Podobnie jak w ubiegłym roku Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej zleci wykonanie systemowych oświetleń przejść dla pieszych. Jeszcze przed zimą doświetlonych zostanie kilkanaście przejść.

przejście
Oświetlone przejście przez ulicę Warszawską w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


MZD ogłosił przetarg na wykonanie systemowych oświetleń przejść dla pieszych przez ulice: Bystrzańską (skrzyżowanie z ulicą Argentyna), Hałcnowską (rejon skrzyżowania z ulicą Wernyhory), Ignacego Daszyńskiego (skrzyżowanie z ulicą Stażystów), Karpacką (rejon posesji nr 150 i 183), Katowicką (skrzyżowanie z ulicą Królewską), prof. Mieczysława Michałowicza (skrzyżowanie z ulicą Kamienicką, skrzyżowanie z ulicą Kamińskiego oraz w rejonie posesji nr 51 i 57), Teofila Lenartowicza (nieopodal budynku nr 17), Wałową (rejon ulicy 3 Maja), Warszawską (skrzyżowanie z ulicą Węglową) oraz Wyzwolenia (rejon SP nr 28).

Ledowe oświetlenie zostanie zainstalowane na słupach kompozytowych o wysokości 6 metrów bezpośrednio w rejonie przejść dla pieszych. Wyłoniony w przetargu wykonawca będzie miał 80 dni na wykonanie oświetlenia wszystkich przejść dla pieszych.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.