bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 sierpnia 2018
  • wyświetleń: 2711

Młodzi goście z Bierdiańska na Ukrainie wystąpią na Rynku

Za nami:

Młodzież z naszego partnerskiego miasta Bierdiańsk na Ukrainie, która przebywa w Ośrodku Caritas w Lipniku, wystąpi z programem artystycznym w piątek, 10 sierpnia o godz.18.00 na Rynku Starego Miasta. W programie prezentującym pieśni i tańce wystąpią zespoły „Diwertysment” oraz „Szansa”.

Młodzi goście z Bierdiańska na Ukrainie wystąpią n
Młodzi goście z Bierdiańska na Ukrainie wystąpią na Rynku


Młodzież działa w Ośrodku Kultury i Sztuki miasta Bierdiańsk. Pobyt grupy w Bielsku-Białej został uzgodniony w czerwcu tego roku, podczas spotkania delegacji naszych miast, a jej przyjazd możliwy dzięki zaproszeniu Caritas Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Grupa liczy 45 osób.

Młodzież będzie gościła w naszym mieście do 13 sierpnia, uczestnicząc w bogatym programie przygotowanym przez Caritas. Zaplanowane atrakcje obejmują m.in. naukę języka polskiego, zwiedzanie miasta i jego zabytków, wycieczkę do Krakowa, Wadowic i Oświęcimia, wycieczki w góry, spotkania z młodzieżą w Domu Kultury w Lipniku.

BM / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.