bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 27 lipca 2018
  • 30 lipca 2018
  • wyświetleń: 5960

Bielsko-Biała będzie walczyć o miano najpiękniejszego miasta TdP

Bielsko-Biała będzie walczyło o miano "Najpiękniejszego Miasta Tour de Pologne". Konkurs tradycyjnie towarzyszy naszemu narodowemu wyścigowi kolarskiemu.

tour de pologne
Bielsko-Biała będzie walczyć o miano najpiękniejszego miasta TdP · fot. Szymon Gruchalski


Zarówno te miejscowości, w których zlokalizowane zostały starty i mety poszczególnych etapów, jak i te, w których rozegrane zostaną premie lotne, specjalne i górskie mogą się wykazać kreatywnością. Komisja Konkursowa, w skład której wchodzić będą przedstawiciele organizatora oraz mediów akredytowanych przy wyścigu, będzie przyznawać nagrodę, którą jest puchar przechodni dla miasta.

Oceniane będą dekoracje miejscowości i miejsc, witryn sklepowych, a także przebrania kibiców. Komisja szczególną uwagę zwracać będzie na promowanie barw narodowych i godła oraz elementów związanych z rowerami.

tour de pologne
Bielsko-Biała będzie walczyć o miano najpiękniejszego miasta TdP · fot. Szymon Gruchalski


Zachęcamy do ozdabiania swoich domów, posesji znajdujących się w pobliżu trasy przejazdu kolarzy 75. Tour de Pologne, a także pełnego fantazji i kolorytu ubioru, symbolizującego radość płynącą ze sportu, a w szczególności z kolarstwa.

Przypominamy, że w ubiegłym roku nasze miasto wygrało konkurs w kategorii "Miast Premii".

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.