bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 lipca 2018
  • wyświetleń: 4879

Co robić w weekend? Podpowiadamy!

Artykuł sponsorowany:

Weekend za pasem, a ty nadal nie masz planów? Pogoda zapowiada się świetnie, więc możliwości jest naprawdę sporo. Nie musisz uciekać poza miasto, by świetnie się bawić. W Bielsku jest co robić, a my podpowiadamy, gdzie spożytkować wolny czas!

alerabat.pl


Ninja Park Jumpownia
Rozrywka dla wszystkich, którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas. Jeśli masz stresującą pracę, a twoje mięśnie ćwiczone są głównie w okolicach nadgarstka (klik, klik, klik), to Jumpownia sprawdzi się świetnie. Rozruszasz swoje ciało, sprawdzisz wytrzymałość, a przy okazji obudzisz pokłady dziecięcego entuzjazmu. Kiedy ostatnio miałeś szansę, by wspinać się po linach?

Eko Park W DECHE
Doskonały pomysł na weekend dla rodzin z dziećmi. Kilkunastometrowe zjeżdżalnie, tory wodne, wyjątkowe place zabaw, karuzela łańcuchowa, park linowy, dmuchańce, baseny z piłeczkami, piaskownice, tunele, trampoliny - wszystko z myślą o pociechach. Dla rodziców też coś się znajdzie - w spokoju będą mogli nacieszyć się aromatyczną kawą i przeczytać ulubioną książkę.

Tkalnia Zagadek
Escape roomy robią ostatnio furorę. Nie brakuje ich także w Bielsku-Białej. Jednym z nich jest właśnie Tkalnia Zagadek, w której sprawdzisz swoje umiejętności analitycznego myślenia, kreatywności i rozwiązywania problemów. Tylko ty, twoi znajomi lub rodzina, nierozwikłana zagadka i 60 minut czasu, by wydostać się z zamkniętego pomieszczenia. Sprawdź swój spryt i zaradność!

SKOKI BB
Jak widać powyżej, w Bielsku można robić sporo ciekawych rzeczy, a jedną z nich są skoki ze spadochronem. SKOKI BB zajmuje się organizowaniem ekstremalnych rozrywek. Jeśli tylko potrzebujesz podnieść poziom swojej adrenaliny, a przy okazji chcesz podnieść go komuś - nie ma problemu. Możesz skoczyć samodzielnie lub w tandemie, a to wszystko w obrębie naszego miasta!

Solar
Squash? Tenis? Siłownia? A może kręgle? To wszystko możesz zrobić w fitness klubie Solar. W zależności od tego, czy chcesz się bardziej lub mniej spocić - znajdziesz idealną rozrywkę dla siebie i swojej rodzinki lub znajomych. To doskonałe miejsce jeśli planujesz zrzucić kilka zbędnych kilogramów.

Chcesz skorzystać z którejś atrakcji o wiele taniej? Odwiedź AleRabat.com i skorzystaj z kodu rabatowego w GROUPON. Wszystko 15% taniej!