bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 lipca 2018
  • wyświetleń: 6483

Jakie kosmetyki sprawdzą się podczas letniego festiwalu?

Artykuł sponsorowany:

Przed nami wspaniały czas letnich festiwali i imprez plenerowych. Będziemy tańczyć w kurzu i pełnym słońcu, spać na biwaku, leżeć pod gołym niebem oraz śpiewać i rozmawiać do białego rana. Będziemy doświadczać, przeżywać i relaksować się bez żadnych ograniczeń, by po wakacjach wrócić do swoich domów pełnych dobrych wspomnień. Jak w takich warunkach zachować elementarną higienę i czuć się dobrze we własnej skórze? Te kosmetyki na pewno Wam w tym pomogą.

linkhouse


Suchy szampon - gdy standardowe mycie włosów jest utrudnione lub niemożliweSzalone tańce pod sceną w wirującym kurzu, wielogodzinna podróż pociągiem w upale, spanie pod namiotem - żaden z tych czynników nie wpływa dobrze na higienę naszych włosów. Nie warto jednak rezygnować z dobrej zabawy tylko dlatego, że możemy narazić naszą fryzurę na uszkodzenia mechaniczne, kurz, zanieczyszczenia i promieniowanie słoneczne. W sytuacji, gdy nie możemy codziennie dokładnie umyć i wysuszyć włosów, możemy sięgnąć po alternatywę w postaci suchego szamponu. Bardzo łatwo się go rozprowadza i wyczesuje z włosów. Suchy szampon stanowi w takich okolicznościach bardzo dobry wybór.
 

Żel pod prysznic, dezodorant i pianka do golenia w mini butelkachPodczas pakowania się na wakacyjny wyjazd zawsze okazuje się, że nasz plecak czy walizka są za małe. Wówczas ważna jest nie tylko odrobina wolnej przestrzeni, ale również jak najmniejsza waga produktów. Po to, aby nie wozić ze sobą dużych butli z kosmetykami takimi jak żel pod prysznic, dezodorant czy pianka do golenia, producenci przygotowali wersje mini tych kosmetyków. Stanowią one praktyczne rozwiązanie na wyjazd i zajmują znacznie mniej miejsca w plecaku w porównaniu do ich klasycznych odpowiedników. Kosmetyki na wakacyjny wyjazd można kupić w drogerii internetowej kontigo.com.pl. Szczególnie zachęcamy do zajrzenia do zakładki „Promocje” kontigo.com.pl/promocje.html.