Wiadomości

  • 2 marca 2012
  • wyświetleń: 2834

Psia Edukacja w Galerii Sfera

Za nami:

2 i 3 marca (piątek i sobota) już po raz kolejny w Galerii Sfera będzie można spotkać przedstawicieli fundacji Forget-me-not Psia Edukacja wraz z niezwykle lubianym psem Largo oraz jego czworonożnymi przyjaciółmi.

Psia Edukacja, Sfera


Wolontariusze będą opowiadać o tajnikach prawidłowego wychowania oraz pielęgnacji psów, a także umiejętności polepszania relacji pomiędzy psem i jego właścicielem. Na spotkaniu obecni będą również przedstawiciele straży pożarnej, ratownictwa medycznego oraz policji.

Spotkania z przedstawicielami fundacji Forget-me-not Psia Edukacja to także okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej na temat kynoterapii - metody rehabilitacyjnej łączącej naukę i zabawę z udziałem specjalnie wyszkolonego psa. Dla najmłodszych miłośników czworonogów przygotowany zostanie punkt przedszkolny Tęczowy Ogródek, gdzie prowadzone będą gry i zabawy edukacyjne. Oczywiście nie zabraknie zabaw z samymi psami.

Nieco starsi skorzystać będą mogli z bezpłatnych porad weterynaryjnych oraz uzyskać informacje na temat adopcji czworonogów od przedstawicieli bielskiego schroniska dla zwierząt.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj