Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 20 czerwca 2018
  • 30 czerwca 2018
  • wyświetleń: 6545

1 lipca rusza nabór wniosków o 300 zł na wyprawkę szkolną

Prezydent Miasta Bielska-Białej informuje, że na mocy rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 maja Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w imieniu Gminy Bielsko-Biała rozpoczyna realizację programu „Dobry Start”.

Wnioski o świadczenie w ramach programu „Dobry Start” można składać online od 1 lipca przez stronę emp@tia lub przez bankowość elektroniczną oraz od 1 sierpnia drogą tradycyjną (w formie papierowej). Wniosek należy złożyć do 30 listopada 2018 r.

Wnioski o świadczenie można składać w Dziale Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej, który mieści się przy ulicy Filarowej 50 i czynny jest:
  • poniedziałek, wtorek, środa, piątek od 7:30 do 15:30.
  • czwartek od 7:30 do 17:00.


Świadczenie w ramach programu „Dobry Start” przysługuje raz w roku na dziecko uczące się w szkole, aż do ukończenia przez nie 20. roku życia. Dzieci niepełnosprawne, uczące się w szkole, otrzymają świadczenie do ukończenia przez nie 24. roku życia.

W Śląskim Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach dla osób zainteresowanych złożeniem wniosku o świadczenie pod numerem telefonu (32) 606-30-03 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 14.00 działa infolinia.

BM / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.