bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 5 czerwca 2018
  • 9 czerwca 2018
  • wyświetleń: 4268

Na Rynku posłuchamy artystów z zaprzyjaźnionych miast

Za nami:

W dniach 8 i 9 czerwca na Rynku Starego Miasta odbędzie się 14. Festiwal Miast Partnerskich "Poznajmy się".

13. Festiwal Miast Partnerskich - 09-10.06.2017 · fot. UM Bielsko-Biała


W tym roku organizatorzy wydarzenia przygotowali sporą dawkę muzyki, tańca i śpiewu z naszych zaprzyjaźnionych miast z Czech, Niemiec, Serbii, Węgier i Polski.

Jak co roku celem festiwalu jest przedstawienie mieszkańcom Bielska-Białej atrakcji turystycznych miast partnerskich, promocja Bielska-Białej wśród przedstawicieli miast zaprzyjaźnionych oraz poszukiwanie i organizowanie nowych kontaktów.

W ramach imprez towarzyszących zapraszamy mieszkańców na wydarzenia zorganizowane z okazji 20. rocznicy partnerstwa miast Bielska-Białej i Wolfsburga (Niemcy):
  • do Galerii PPP na wystawę malarstwa Bettiny Hackbarth, artystki z Wolfsburga. Wystawa czynna w dniach 4-24 czerwca 2018 r.
  • na uroczysty koncert, z udziałem młodych muzyków ze szkół muzycznych Bielska-Białej i Wolfsburga, zatytułowany „Muzyka harfowa bez granic”, który odbędzie się w sobotę o godz. 11.00 w sali koncertowej zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej, przy ul. Stanisława Wyspiańskiego 5a. Wstęp wolny.


Podczas festiwalu przygotowane zostaną warsztaty dla dzieci w Klubie Kreatywnego Inżyniera oraz inne zabawy i animacje.

festiwal miast partnerskich

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.