Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 30 maja 2018
  • wyświetleń: 3166

Zapraszamy na Dzień Dziecka do Centrum Ogrodniczego Szarotka

Artykuł sponsorowany:

Centrum Ogrodnicze Szarotka z Bielska Białej, jeden z największych centrów ogrodniczych na Śląsku, serdecznie zaprasza wszystkich rodziców wraz ze swoimi pociechami na niezapomniany Dzień Dziecka spędzony w miłej, radosnej a przede wszystkim rodzinnej atmosferze.

Dzień Dziecka w bielskim Centrum Ogrodniczym Szarotka mieszczącym się przy ulicy Elizy Orzeszkowej 40 rozpocznie się 2.06.2018 (sobota) o godzinie 9.00 i będzie trwać aż do godziny 14.00 w programie wiele zabaw i ciekawych atrakcji: warsztaty małego ogrodnika, liczne konkursy i zabawy, gadżety dla dzieci a także pyszny poczęstunek.

Plakat Dzień Dziecka Szarotka


Centrum Ogrodnicze "Szarotka" przypomina również o aktualnych gazetkach promocjach:Prowadzimy obecnie największą w regionie promocje na grille i akcesoria marki Weber oraz Oase. Więcej informacji i promocji na stronie www.szarotka.com.pl

--
Centrum Ogrodnicze "Szarotka" jest jednym z największych centrów ogrodniczych na Śląsku. Znajdziemy tu ponad 8500 art. do Twojego domu i ogrodu, kilkaset odmian roślin z najwyższej półki, największy wybór urządzeń ogrodniczych i narzędzi, środków ochrony i pielęgnacji roślin, profesjonalne grille oraz kilka tysięcy artykułów dekoracyjnych do wystroju domu i ogrodu.

Centrum Ogrodnicze Szarotka posiada dwa oddziały w Bielsku-Białej i Żywcu. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników. To ludzie z pasją, którzy na co dzień fachowo udzielają informacji i pomagają w doborze odpowiedniego produktu do naszych potrzeb. Największym atutem Centrum Ogrodniczego Szarotka poza wykwalifikowaną kadrą jest ponad 22-letnie doświadczenie, które połączone ze sprzedażą profesjonalnych, markowych sprzętów i najwyższej jakości produktów pozwala swoim klientom na łatwe stworzenie pięknych, nietuzinkowych i oryginalnych przestrzeni ogrodowych oraz ciekawych rozwiązań wnętrzarskich bazując na zielonych i kolorowych atutach roślin. Dodatkowo wysłuchując potrzeb swoich klientów co roku powiększony zostaje asortyment, dzięki czemu znajdziesz tu wszystko czego potrzeba w Twoim ogrodzie.

Zakupione urządzenia ogrodnicze można gwarancyjnie i pogwarancyjnie serwisować w naszych Placówkach. Nasi serwisanci fachowo zdiagnozują nie tylko urządzenia które posiadamy w sprzedaży ale również wiele innych - szczegóły oraz cennik napraw na www.szarotka.com.pl/serwis

---
Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Bielsko-Biała
ul. Elizy Orzeszkowej 40,
tel.: 33 498 98 45
godziny otwarcia: od poniedziałku do piatku 8.00-18.00, sobota 8.00-16.00
Wirtualny spacer

Centrum Ogrodnicze "Szarotka"
oddział Żywiec
ul. Wesoła 71,
tel.: 33 475 19 55
godziny otwarcia: od poniedziałku do piatku 8.00-18.00, sobota 8.00-16.00
Wirtualny spacer