Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 maja 2018
  • wyświetleń: 3504

ZDJĘCIA: 2. urodziny Metrum Jazz Club - koncert Urszuli Dudziak

Dwa lata temu w XIX-wiecznym budynku, który kiedyś był częścią fabryczno-willowego kompleksu odbyło się otwarcie nowego klubu jazzowego w Bielsku-Białej. Właściciele klubu, Bogna i Marian Kozłowscy powołali to miejsce do życia kierowani zamiłowaniem do dobrego jazzu oraz tęsknotą za miejscem, które przez cały rok tętniłoby życiem i muzycznymi wibracjami.

2. urodziny Metrum Jazz Club - koncert Urszula Dudziak & Walk Away - 18.05.2018 · fot. Krzysztof Grabowski


Dwa lata to może jeszcze niewiele, ale jeżeli te dwa lata przekładają się na ponad 100 koncertów, 3 współorganizowane festiwale i niezliczone godziny wspólnego muzykowania na jam session - to już jest co świętować.

Koncert urodzinowy był niezwykłym prezentem przede wszystkim dla słuchaczy i przyjaciół Metrum Jazz Club. Tego wieczoru na scenie pojawiła się znakomita postać polskiej wokalistyki jazzowej - Urszula Dudziak w towarzystwie zespołu Walk Away (Krzysztof Zawadzki, Bernard Maseli, Tomasz Grabowy, Adam Wendt). Z zespołem gościnnie wystąpiła niezwykle utalentowana, niespełna 17-letnia saksofonistka pochodząca z Bielska-Białej - Marta Wajdzik.

ups / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.