Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 maja 2018
  • wyświetleń: 4515

MZD przymierza się do przebudowy ulicy Poniatowskiego

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej ogłosił przetarg na przebudowę ulicy Poniatowskiego w Bielsku-Białej. W ramach inwestycji zostanie wykonana nowa nawierzchnia ulicy. Powstaną także nowe chodniki i miejsca postojowe wzdłuż krawędzi jezdni.

poniatowskiego
MZD przymierza się do przebudowy ulicy Poniatowskiego · fot. google.com


W stanie istniejącym droga posiada szerokość średnio 6,30m i chodniki o szerokości od 1,40 do 2,20m. Istniejąca nawierzchnia jezdni i chodników posiada liczne spękania i miejscowe obniżenia powodując niebezpieczeństwo z uwagi na występujące nierówności oraz zbierającą się w trakcie opadów wodę.

Ulica ma zostać wykonana z nawierzchni z betonu asfaltowego. Chodnik planuje się wykonać z kostki betonowej natomiast miejsca parkingowe planuje się wykonać z wykorzystaniem istniejącej kostki kamiennej. Zjazdy publiczne zlokalizowane wzdłuż przedmiotowej drogi projektuje się z nawierzchni z wykorzystaniem istniejącej kostki kamiennej, natomiast zjazdy indywidualne wykonane zostaną z kostki betonowej.

Inwestycja ma być zrealizowana w 100 dni.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.