Wiadomości

  • 10 maja 2018
  • wyświetleń: 9135

Bilety na spektakle za 300 groszy. Znów ustawi się długa kolejka

12 maja 2018 roku obchodzić będziemy Dzień Teatru Publicznego. Z tej okazji bielskie sceny - Teatr Polski oraz Teatr Lalek Banialuka - przyłączają się do akcji "Bilet do teatru za 300 groszy", razem z setką teatrów z 39 polskich miast, które przez cały tydzień - od 12 do 20 maja - zagrają spektakle "za grosze".

Teatr Polski, kolejka, 500groszy
Kolejka przed Teatrem Polskim po bilety w ramach akcji promocyjnej · fot. facebook.com/teatrpolski/


Teatr Polski w Bielsku-Białej zaprasza na spektakl pt. „DyBBuk" w dniu 12 maja o godz. 18:00. Sprzedaż biletów odbędzie się 12 maja i będzie prowadzona wyłącznie w kasie Teatru Polskiego od godz. 10:00 do wyczerpania puli biletów. Uwaga! Jedna osoba może kupić tylko dwa bilety. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji ani zakupu biletów on-line.

W ramach akcji, 12 maja o godz. 18.00 Teatr Lalek Banialuka zaprezentuje przedstawienie "Oresteja?" na motywach Ajschylosa, w reżyserii Francois Lazaro. Sprzedaż biletów będzie prowadzona 12 maja 2018 roku od godz. 9:00 do wyczerpania biletów, wyłącznie w kasie Teatru. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji biletów ani sprzedaży on-line. Na spektakl grany w ramach akcji "Bilet za 300 groszy" jedna osoba może kupić maksymalnie dwa bilety.

Szczegółowe informacje o akcji dostępne są na stronie internetowej Dnia Teatru Publicznego.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj