bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 marca 2018
  • wyświetleń: 3270

BBbike: na początku kwietnia miasto zamierza ogłosić kolejny przetarg

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj

Urząd Miejski w Bielsku-Białej przygotowuje się do ogłoszenia kolejnego przetargu na "zorganizowanie, uruchomienie, zarządzanie i kompleksową eksploatację Systemu Bezobsługowych Wypożyczalni Rowerowych w Bielsku-Białej".

bbbike
BBbike: na początku kwietnia miasto zamierza ogłosić kolejny przetarg · fot. bielsko.info


Na początku marca Urząd Miejski unieważnił przetarg na "zorganizowanie, uruchomienie, zarządzanie i kompleksową eksploatację Systemu Bezobsługowych Wypożyczalni Rowerowych w Bielsku-Białej".

Zgodnie z wyrokiem wydanym przez Krajową Izbę Odwoławczą, miasto musiało odrzucić ofertę BikeU, która wygrała pierwszy przetarg. Niestety całe postępowanie musiało zostać unieważnione, gdyż kolejna względem ceny oferta firmy S&T Services Polska Sp. z o.o., złożona na kwotę 3,418 mln złotych, przekroczyła o 418 tys. złotych środki, którą zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.

- Trwają przygotowanie kolejnego przetargu, który zostanie ogłoszony na początku kwietnia - poinformował Tomasz Ficoń, rzecznik Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej.

Poprzedni przetarg został ogłoszony 24 października 2017 roku. Wykonawca został wyłoniony dopiero 29 stycznia 2018 roku, zatem cała procedura trwała ponad 3 miesiące. Jeśli urzędnicy nie przyspieszą procedury przetargowej, nowego operatora systemu BBbike poznamy dopiero w połowie wakacji. Kolejny miesiąc zajmie wykonawcy zorganizowanie i nieruchomienie systemu.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

BBbike

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "BBbike" podaj