bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 stycznia 2018
  • wyświetleń: 5552

[ZDJĘCIA] Pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbyła się Przedszkoliada

W środę 17 stycznia w Hali Sportowo-Widowiskowej Pod Dębowcem w Bielsku-Białej odbyła się kolejna impreza z cyklu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018, czyli największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków.

Przedszkoliada w Bielsku-Białej - 17.01.2018 · fot. Przedszkoliada.pl


Grupa Azoty Przedszkoliada Tour to element ogólnopolskiego systemu rozrywki ruchowej Przedszkoliada.pl. W imprezie aktywny udział wzięli siatkarze klubu BBTS Bielsko-Biała, Tomasz Piotrowski i Wiaczesław Tarasow, którzy z radością pomagali Aktywnym Przedszkolakom.

Kangur Przedszkoliada.pl mógł liczyć na pomoc przyjaciela z Bielska-Białej, ponieważ w imprezie wziął udział Kuba, maskotka klubu BBTS Bielsko-Biała, który przygotował niespodzianki dla kibiców zgromadzonych na trybunach. Były nimi vouchery na mecze klubu siatkarzy BBTS-u Bielsko-Biała w Plus Lidze. Nagrody ufundował również partner lokalny firma Decathlon Bielsko-Biała.

Dzieci z uśmiechem na twarzy prezentowały swoje umiejętności na stacjach sportowych oraz tradycyjnie na chwilę zamieniały piłki na kredki w ramach akcji „Pokoloruj sport” prowadzonej wspólnie z markami; Herlitz i Pelikan, aby rysować wszystko to, co kojarzy im się ze sportem. Obraz który powstanie będzie dziełem wszystkich uczestników Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018. Aktywne Przedszkolaki poznawały również podstawowe zasady ekologii, których uczyły się dzięki Stora Enso.

Na zakończenie imprezy, wszystkie Aktywne Przedszkolaki otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy oraz nagrody od Partnerów cyklu: firm Herlitz, Pelikan, jak i lokalnego partnera, firmy Decathlon Bielsko-Biała. Nie obyło się bez przybicia „piątki” z Kangurem, i wspólnego zdjęcia Drużyny Kangura. Nagrody wręczali m.in. siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała oraz promotorzy i instruktorzy Przedszkoliada.pl.

Impreza w Bielsku-Białej okazała się bardzo udanym przedsięwzięciem, a udział w wydarzeniu wzięło ponad 200 Aktywnych Przedszkolaków. - Dziękujemy dzieciom i przedstawicielom przedszkoli za obecność, a także wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Grupa Azoty Przedszkoliada Tour 2018 w Bielsku-Białej - mówią organizatorzy.

new / bielsko.info
źródło: Przedszkoliada.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.