bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 stycznia 2018
  • wyświetleń: 4363

Najstarsze bielszczanki obchodziły 104. i 102. urodziny

W piątek, 5 stycznia Jarosław Klimaszewski, przewodniczący Rady Miejskiej i Danuta Brejdak, dyrektor Biura Rady Miejskiej złożyli życzenia dwóm dostojnym jubilatkom.

Stanisława Dłubakowska-Plutecka
104. urodziny Stanisławy Dłubakowskiej-Pluteckiej · fot. UM Bielsko-Biała


Najstarsza obecnie mieszkanka miasta - Stanisława Dłubakowska-Plutecka - obchodziła 104. urodziny. Pani Stanisława doskonale sobie radzi i ma niesamowite poczucie humoru. Jubilatka przybyła do stolicy Podbeskidzia w 1936 roku. Jej wielką pasją jest rękodzieło artystyczne. Na ścianach jej domu pięknie prezentują się misternie wykonane przez nią - przy użyciu igły i szydełka- obrazy.

Janina Mochol
Janina Mochol 5 stycznia świętowała swoje 102. urodziny · fot. UM Bielsko-Biała


W tym samym dniu swoje 102. urodziny obchodziła Janina Mochol. Jubilatka w dobrej formie i pełna humoru przyjęła życzenia. Jak się okazuje, od ostatnich urodzin w jej życiu zaszła istotna zmiana. Pani Janina bardzo lubi czytać, z tego powodu kupiła sobie komputer i obecnie dużo przyjemności sprawia jej przeglądanie internetu.

BM / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.