bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 26 stycznia 2012
  • wyświetleń: 5686

Zapraszamy na najlepszy kebab

Artykuł sponsorowany:

W Czechowicach-Dziedzicach przy drodze krajowej nr 1 można już spróbować prawdopodobnie najlepszego kebaba w Polsce. Obecnie trwa promocja - 25% taniej na wszystkie kebaby.

kebab ulotka


bar kebab czechowice-dziedzice
Prawdopodobnie najlepszego kebabu drobiowego w Polsce można spróbować w Czechowicach-Dziedzicach na ulicy Piasta 20 (przy DK 1)


bar kebab czechowice-dziedzice


bar kebab czechowice-dziedzice
Wnętrze Baru KEBAB


bar kebab czechowice-dziedzice
Wnętrze Baru KEBAB


Dlaczego najlepszy:

Zapewne wielu z Państwa zada nam pytanie jakim prawem nazwaliśmy nasz kebab drobiowy najlepszym w Polsce?

Sztuki przyrządzania kebabu nauczył nas w 1997 roku bardzo dobry znajomy Turek, który prowadził wówczas 4 lokale gastronomiczne w Berlinie i według opinii "smakoszy kebabów" przyrządzał najsmaczniejszy kebab w tym mieście.

Nasza pasja związana z produkcją kebabu rozpoczęła się w październiku 1997r., a pierwszy bar KEBAB, który został przez nas otwarty mieścił się w Częstochowie w Alei Najświętszej Maryi Panny - do którego trafiali Pielgrzymi z całej Polski udający się do Klasztoru Jasnogórskiego.

Pragnąc sprawdzić smak naszego kebabu z innymi producentami z całej Polski - w latach 1997-2001 wystawiliśmy kebab ryzykownej próbie proponując klientom że, jeśli nasz kebab drobiowy będzie Państwu smakował gorzej niż jakikolwiek inny kebab drobiowy w Polsce - gwarantujemy zwrot gotówki.

Przez cztery lata nikt nie upomniał się o zwrot pieniędzy, a wszyscy zachwalali smak naszego produktu - dlatego pozwoliliśmy sobie nazwać nasz KEBAB DROBIOWY prawdopodobnie najlepszym w Polsce.

Wysoka jakość:

Różnice dzielące jakość naszego KEBABU DROBIOWEGO od produktów konkurencji zauważyć można przede wszystkim w smaku pieczeni drobiowej, którą przyrządzamy z różnych gatunków mięs - znacznie droższych od mięsa serwowanego przez konkurencję.

Niestety używane przez nas gatunki mięs przy takiej samej wadze np. 1kg posiadają mniejszą objętość przez co wydawać się może, że w bułce jest zbyt mało pieczeni. Dlatego - aby Nasi klienci nie czuli się oszukani od wielu lat wprowadziliśmy porcjowanie pieczeni według wagi!

Świeże produkty:

Nasz kebab wyróżnia się również świeżością - bowiem nigdy w żadnym naszym barze kebab z poprzedniego dnia nie był ponownie sprzedawany dnia następnego - jak czyni to nasza konkurencja (nie każdy Klient jest tego świadom, że taka praktyka jest zabroniona przez Sanepid!).

Surówki w naszych barach przygotowywane są na bieżąco, a nasze sosy co drugi dzień - mimo, że termin przydatności niektórych sosów do spożycia jest nawet kilkumiesięczny.

Oryginalne pieczywo:

Zaletą naszego produktu jest również oryginalne, tradycyjne, płaskie pieczywo tureckie wypiekane według tureckiej receptury z małą różnicą smakową, związaną z zastosowaniem polskiej mąki.

Mylne jest również przekonanie, że "prawdziwy kebab turecki" powinien być z baraniny. Owszem - kiedyś najczęstszym mięsem używanym do kebabu w Turcji była baranina z racji popularności hodowli owiec i dostępności tego mięsa na rynku. Jednakże w dużych miastach - np. w Istanbule od wielu lat ponad 90% sprzedawanych pieczeni, to KEBAP/ KEBAB DROBIOWY, a z baraniny sprzedawany jest zaledwie 1-2% w postaci szaszłyków lub mielonego mięsa opiekanego na jakby szpadzie nad paleniskiem i cena jego jest ponad 100% droższa!

Nie robimy również Naszym Klientom "wody z mózgu" proponując w menu kebab lub gyros, bowiem zarówno KEBAB (po turecku) jak i GYROS (po grecku) ma to samo znaczenie i oznacza pieczeń.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy d0 naszego nowego baru w Czechowicach-Dziedzicach, przy drodze krajowej nr 1 (ul. Piasta 20).