Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 grudnia 2017
  • 10 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3791

[WIDEO] Motocykliści znów nie zawiedli. Dzieci dostały prezenty!

Dziś po godzinie 12.00 Mikołaje na motocyklach wyruszyli z parkingu Gemini Park do Domu Dziecka w Bielsku-Białej. Oczywiście nie z pustymi rękami!

Loading...


To jubileuszowa edycja akcji "Motomikołaje Bielsko-Biała". Bielscy motocykliści już po raz dziesiąty zorganizowali akcję charytatywną. Przez ostatni miesiąc na terenie centrum handlowego Gemini Park prowadzona była kwesta na prezenty dla dzieci z bielskiego Domu Dziecka.

Dziś punktualnie w południe motocykliści w czerwonych kubrakach przejechali z terenu Gemini Park do Domu Dziecka przy ulicy Pocztowej w Bielsku-Białej, gdzie wręczono dzieciom i młodzieży mikołajkowe prezenty.

- Nasze działania nie kończą się tylko na prezentach mikołajowych. Cały rok finansujemy rożne animacje i potrzeby dzieciaków, na które brakuje państwowych pieniędzy - tłumaczą organizatorzy akcji.

Głównym organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Motomikołaje Bielsko-Biała. Współorganizatorem akcji wizyty motocyklistów w Domu Dziecka byli: klub Just Riders, Beskidzka Grupa Motocyklowa, Motoekipa, Grupa Moto-Fan oraz Automobilklub Beskidzki.

Motomikołaje
Motomikołaje 2017 · fot. Bielscy Motocykliści

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.