bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 listopada 2017
  • 5 listopada 2017
  • wyświetleń: 4950

Licytacja książki z autografem Toma Hanksa na rzecz bielskiego szpitala

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

Rozpoczęła się czwarta edycja akcji "Nie Wypada Nie Pomagać" na rzecz Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej. Na licytację została wystawiona książka z autografem Toma Hanksa, którą Monika Jaskólka, pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa", otrzymała od aktora podczas wizyty w USA.

Licytacja książki z autografem Toma Hanksa · fot. Nie Wypada Nie Pomagać


- To wyjątkowa książka pozyskana podczas wizyty w Los Angeles na wydarzeniu, jakim była promocja tej książki właśnie z udziałem samego autora. Ten egzemplarz jest szczególny, ponieważ jest pierwszym, na jakim Tom złożył autograf dla nas. Sam aktor jest żywo zainteresowany naszą akcją i wspiera ją na różne sposoby, dlatego tak ważne jest dla mnie osobiście, aby trafiła w dobre ręce - pisze Monika Jaskólska na profilu "Nie Wypada Nie Pomagać".

Licytacja książki z autografem Toma Hanksa
Licytacja książki z autografem Toma Hanksa · fot. Nie Wypada Nie Pomagać


Cena wywoławcza wynosi 50 złotych, kolejna stawka musi być minimum o 10 zł wyższa. - Przed podaniem swojej oferty proszę sprawdzić w komentarzach najwyższą stawkę, następnie podać swoją, minimum 10 zł wyższą. Uprzejmie proszę, aby w komentarzach pojawiały się jedynie oferty cenowe! - dodaje inicjatorka akcji. Licytacja zostanie zakończona na Balu Charytatywnym, który odbędzie się 20 kwietnia. Jeżeli na balu nie zostanie wylicytowana wyższa kwota, to wygrywa osoba z Internetu . Licytacja na stronie „Nie wypada nie pomagać" zakończy się 18 kwietnia o godzinie 20.00.

Loading...


Kontakt w sprawie przekazywania przedmiotów i wysyłania potwierdzeń wpłat: Monika Jaskólska, e-mail: mjaskolska@jfj.com.pl. W treści należy podać numer telefonu w celu ułatwienia kontaktu.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj