bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 listopada 2019
  • 8 grudnia 2019
  • wyświetleń: 12499

[WIDEO] Syrenka wyremontowana dla Toma Hanksa, trafi na licytację

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

2 grudnia na Placu Ratuszowym w Bielsku-Białej została zaprezentowana Syrenka Toma Hanksa, która zostanie przeznaczona na licytację dla dzieci z zaburzeniami psychicznymi. Syrenka będzie się prezentowała do godziny 14.00.

Loading...


- Pragniemy zwrócić uwagę na problem dzieci, które muszą na co dzień mierzyć się z emocjami, które je przerastają. Zaburzenia psychiczne ujawniają się szczególnie w okresie zimowym, gdy pod przykrywką magii świąt nie zauważamy smutku i krzywdy w oczach dzieci i młodzieży - mówi Monika Jaskólska, inicjatorka akcji NIE Wypada NIE Pomagać. - Jesteśmy ogromnie wzruszeni, że Tom Hanks sam zaproponował swoją pomoc dzieciom. Postanowił wyremontować Syrenkę, która zostanie finalnie zlicytowana, a dochód przekażemy na Oddział Psychiatryczny Szpitala Dziecięcego w Bielsku-Białej.

Loading...


Podczas imprezy każdy mógł spotkać się z Rafałem Sonikiem, który przybył swoim rajdowym pojazdem i pokazał go swoim fanom. Można było także nabyć wyjątkowy kalendarz z autografem. Odwiedzili nas również Bracia Collins, którzy zaprezentowali kilka swoich pojazdów, można było z nimi porozmawiać zrobić zdjęcie zapytać o szczegóły projektu z Syrenką.

Obecny na wydarzeniu był także Prezydent miasta Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski. Wszystko odbyło się w świątecznej atmosferze, a zgromadzeni fani projektu byli częstowani świąteczną gorącą herbatą.

ab, BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj