Reklama

Wiadomości

  • 27 września 2017
  • wyświetleń: 5216

Będzie bezpieczniej na dziesięciu przejściach dla pieszych

Na dziesięciu przejściach dla pieszych w Bielsku-Białej zostanie wykonane systemowe oświetlenie ledowe. Inwestycja Miejskiego Zarządu Dróg ma poprawić bezpieczeństwo pieszych.

przejście
Oświetlone przejście przez ulicę Warszawską w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


Oświetlenie zostanie wykonane na trzech przejściach dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulicy Daszyńskiego z ulicą Komorowicką, na trzech przejściach dla pieszych w ciągu ulicy Żywieckiej w rejonie skrzyżowania z ulicami Łęgową i Jaśminową, na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulicy Wyzwolenia z ulicą Orchidei, na przejściu dla pieszych w rejonie skrzyżowania ulicy Marii Konopnickiej z ulicą Emilii Plater, na przejściu dla pieszych w ciągu ulicy Czerwonej w rejonie skrzyżowania z ulicą Hubala oraz na przejściu dla pieszych w ciągu ulicy Bystrzańskiej w rejonie skrzyżowania z ulicami Startową i Zakładową.

Zakres zamówienia obejmuje wykonanie zabudowy słupów kompozytowych z oprawami LED o wysokości 6 metrów bezpośrednio w rejonie przejść dla pieszych, a także wykonanie niezbędnego okablowania i zasilania.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.