bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 lipca 2017
  • 15 lipca 2017
  • wyświetleń: 100478

Tom Hanks przyjedzie do Bielska-Białej! Aktor chce poznać bielszczan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

Organizatorka akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" poinformowała naszą redakcję, że aktor zamierza przyjechać do Bielska-Białej! Termin wizyty Toma Hanksa w naszym mieście ma zostać ustalony podczas wizyty Moniki Jaskólskiej w Los Angeles.

tom hanks
Tom Hanks przyjedzie do Bielska-Białej! Aktor chce poznać bielszczan · fot. tvn24.pl


W minioną niedzielę pod Gemini Park miało miejsce uroczyste odsłonięcie Fiata 126p, który z inicjatywy Moniki Jaskólskiej trafi do Toma Hanksa. Aktor tego dnia obchodził swoje 61. urodziny, ale to nie z tego powodu nie przyjechał do Bielska-Białej. W filmie, który nagrał specjalnie dla bielszczan, tłumaczył, że aktualnie pracuje w Nowym Jorku.

Loading...


Okazuje się jednak, że co się odwlecze, to nie uciecze. Tom Hanks nie zamierza rezygnować z wizyty w naszym mieście! - On już w pierwszej wiadomości do mnie poinformował, że chce pojawić się w Bielsku-Białej. Nie widział jeszcze kiedy będzie mógł to zrobić, ponieważ jest bardzo zapracowany. Wstępnie umówiłam się z jego menadżerką, że datę przyjazdu Toma Hanksa do Bielska-Białej ustalimy jak przylecę do Los Angeles - mówi Monika Jaskólska, pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa".

Samochód, który w okolicach września i października ma trafić do aktora, będzie promował nasze miasto podczas imprezy "Bielsko-Biała i Beskidy w Ustce". - Impreza odbędzie się w dniach 15-16 lipca. Później Maluch wróci do Bielska-Białej, a w sierpniu będzie można go zobaczyć w Gemini Park Tarnów - dodaje Monika Jaskólska.

Maluch dla Toma Hanksa - 09.07.2017
Maluch dla Toma Hanksa - 09.07.2017 · fot. Oskar Piecuch / bielsko.info

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj