Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 lipca 2017
  • wyświetleń: 14345

Szklana fajka i konopie indyjskie na placu zabaw

Trzej mężczyźni na placu zabaw w Bielsku-Białej ściągnęli na siebie uwagę strażników miejskich. Nie bez przyczyny. Gdy partol pojawił się w pobliżu, jeden z nich starał się ukryć susz konopi indyjskich oraz szklaną fajkę.

Straż miejska z Bielska-Białej poinformowała o zdarzeniu, które miało miejsce w rejonie placu zabaw przy ulicy Ks. Brzóski w dniu 2 lipca. Funkcjonariusze zauważyli tam trzech mężczyzn, z których jeden na widok patrolu próbował ukryć podejrzane przedmioty: szklaną fajkę wodną oraz inny szklany przedmiot nabity suszem.

W trakcie kontroli dodatkowo ujawniono susz zawinięty w papierowa torebkę. W związku z podejrzeniem posiadania zakazanych substancji na miejsce wezwano patrol policji, który potwierdził fakt posiadania suszu konopi indyjskich w ilości 1,28g. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi KMP w Bielsku-Białej.

new / bielsko.info, źródło: Straż Miejska Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.