Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 lipca 2017
  • 8 lipca 2017
  • wyświetleń: 11055

[WIDEO] Senioralia Wojewódzkie w Bielsku-Białej

7 lipca w parku Słowackiego w Bielsku-Białej odbyły się Senioralia Wojewódzkie. Zobaczcie wideo z tego wydarzenia!Impreza ta, organizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz Bielsko-Białą, ma na celu promocję zdrowia osób starszych, w tym edukację zdrowotną, zachęcanie seniorów do podejmowania aktywności fizycznej, społecznej i do integracji międzypokoleniowej.

Podczas imprezy osoby starsze mogły skorzystać z badań profilaktycznych, konsultacji ze specjalistami z dziedziny zdrowia, pozyskać informacje na temat zdrowego stylu życia oraz uczestniczyć w zajęciach ruchowych oraz warsztatach z rękodzieła np. decoupage, szydełkowanie, papieroplastyka.

Osoby, które przyszły z wnukami mogły przekazać je pod opiekę w specjalnie do tego utworzonej strefie wykorzystującej plac zabaw zlokalizowany w parku. Zorganizowany był także mały catering oraz wiele innych atrakcji.

new / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.