Wiadomości

  • 28 czerwca 2017
  • 10 lipca 2017
  • wyświetleń: 13757

Rozmawiano o wyborach. Będzie wspólna lista prawicy?

Pod patronatem Stowarzyszenia Patriotyczny Ruch Wolnościowy na II Pikniku Prawicy Podbeskidzia odbyły się rozmowy dotyczące powołania wspólnego dla wolnościowej prawicy komitetu wyborczego przed przyszłorocznymi wyborami samorządowymi.

II Piknik Prawicy. Było o przyszłych wyborach. · fot. Cezary Czapiga


Na pikniku obecny był poseł KUKIZ'15 - Jerzy Jachnik, prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Nowej Konstytucji KUKIZ'15 - Damian Machej, Bronisław Foltyn i Bartłomiej Mysiara (WOLNOŚĆ), Janusz Buzek i Marcin Litwin (POLSKA RAZEM), Lech Pieczyrak (Klub Najwyższego Czasu - Bielsko-Biała) i Cezary Czapiga, Dariusz Piechaczek ze Stowarzyszenia Patriotyczny Ruch Wolnościowy. Strony umówiły się po wakacjach na dalsze rozmowy i doprecyzowanie swoich stanowisk.

- Jako Stowarzyszenie, którego miedzy innymi celem jest integrowanie i łączenie środowisk patriotycznych, narodowych i wolnościowych przyjmujemy z wielkim zadowoleniem, wolę dalszych rozmów i wierzymy, że osiągniemy sukces. Zapraszamy również pozostałe środowiska, które znalazłyby się w naszej formule do podjęcia rozmów ws naszej inicjatywy wyborczej - informuje Cezary Czapiga ze stowarzyszenia Patriotyczny Ruch Wolnościowy.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.