Wiadomości

  • 13 maja 2017
  • 15 maja 2017
  • wyświetleń: 15419

Lada dzień w Bielsku-Białej pojawią się samochody Google

W najbliższych tygodniach na ulicach w Bielsku-Białej pojawią się samochody Google. Pojazdy za pomocą specjalnych kamer będą wykonywać zdjęcia panoramiczne, które później trafią do aplikacji Street View w formie aktualizacji.

google street view
Samochody Street View ponownie na ulicach polskich miast


Street View to jedna z najpopularniejszych funkcji Map Google, to dzięki niej możecie wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. Pierwsze zdjęcia Street View w Polsce zostały zostały zrobione w 2011 roku, kolejne fotografie wykonywane z samochodów były robione w 2014 roku. Na zdjęciach twarze przechodniów i numery rejestracyjne pojazdów są rozmyte.

Poza Bielskiem-Białą w województwie śląskim pojazdy Google odwiedzą: Katowice, Częstochowę, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bytom, Rudę Śląską, Rybnik, Tychy, Dąbrową Górniczą i Chorzów.

A tak wyglądają wybrane zdjęcia wykonywane w poprzednich latach:
Bielsko-Biała w Google Street View · fot. Google Street View

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.