Wiadomości
- 12 maja 2017
- 13 maja 2017
- wyświetleń: 10308
Sobota paszportowa w delegaturze w Bielsku-Białej
Za nami:
13 maja odbędzie się kolejna "sobota paszportowa". Obsługa paszportowa będzie tego dnia prowadzona w godz. 7.30 do 15.30 między innymi w Delegaturze Paszportowej w Bielsku-Białej.

W sobotę w ramach prowadzonej obsługi paszportowej wszyscy zainteresowani będą mogli złożyć wniosek o wydanie nowego paszportu. Odbiór paszportu będzie możliwy zgodnie z zasadą, że paszport odbiera się w miejscu złożenia wniosku.
Kolejne "soboty paszportowe" zaplanowano na 24 czerwca i 15 lipca.
ZOBACZ TAKŻE
Apel o pilną wymianę gazociągu przy ul. Żeńców. Mieszkańcy wskazują na zagrożenie i liczne awarie
Remontu chodnika przy ul. Bystrzańskiej nie będzie... przynajmniej na razie
Mieszkańcy mówią: nie dla placu składowego przy ul. Napędowej w Bielsku-Białej
Miasto rozważy wsparcie finansowe dla rodzin? Sposób na niż demograficzny
Pytanie o przygotowanie miejskich budynków do nowych wymogów energetycznych UE
Mieszkańcy ulicy Szkolnej apelują o przywrócenie miejsc parkingowych. Spór o zmiany w organizacji ruchu
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









