Reklama

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2017
  • 3 maja 2017
  • wyświetleń: 37190

Tłumy ludzi na koncercie Ewy Farny i Michała Szpaka pod Dębowcem

Mimo niepewnej pogody tłumy ludzi przyjechały wczoraj na teren obok hali Pod Dębowcem, by posłuchać Ewy Farny i Michała Szpaka - artystów wybranych w plebiscycie organizowanym przez Bielskie Centrum Kultury.

Michał Szpak zaśpiewał w Bielsku-Białej po raz pierwszy, Ewa Farna wróciła po kilku latach. (wcześniej także zaśpiewała pod Dębowcem jako laureatka plebiscytu BCKu). Jako pierwszy na scenie pojawił się Michał Szpak z zespołem. Zaśpiewał swoje największe przeboje wzbogacając repertuar hitami, które wykonywał w programie X-factor, takimi jak Knocking on the heavens door czy Dziwny jest ten świat. Entuzjastycznie przyjęty przez fanów, a przede wszystkim fanki, szalał po scenie, robił head-banging, a przede wszystkim śpiewał, pokazujac swoje niezwykłę możliwosci głosowe.

Ewa Farna
Ewa Farna podczas koncertu w Bielsku-Białej - 02.03.2017 · fot. Bielskie Centrum Kultury / L. Cykarski


Po kilkunastominutowej przerwie na scenie pojawiła sie Ewa Farna, przyjęta równie entuzjastycznie. Zaprezentowała swoje największe przeboje, na scenie dając z siebie wszystko. Nic dziwnego, że fani śpiewali wraz z nią większość utworów - Znak, Bez łez i wiele innych. Ciekawe światła i selektywne brzmienie dopełniły obrazu całości, sprawiając, że było to bardzo udane rozpoczęcie letniego sezonu koncertowego. Kolejny plenerowy koncert na terenach obok hali Pod Dębowcem już 4 czerwca. Wystąpią Strachy na Lachy oraz Pectus.

ups, ab / bielsko.info

źródło: Bielskie Centrum Kultury

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.