Reklama

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2017
  • 18 kwietnia 2017
  • wyświetleń: 26939

Oświadczenie drifterów z bielskiej grupy "Pentla Squad"

Drifterzy z "Pentla Squad", o których pisaliśmy w kwestii wątpliwych wyczynów na miejskich drogach, opublikowali oświadczenie w sprawie naszego artykułu oraz dalszej przyszłości grupy.

Pentla Squad
Artykuł o "drifterach" z bielskich ulic ma swój ciąg dalszy. · fot. youtube.com


W piątek wieczorem na portalu bielsko.info ukazał się artykuł "[WIDEO] Szaleńcze popisy pseudo-drifterów na ulicach Bielska-Białej". Opisaliśmy w nim zachowania młodych kierowców, których wyczyny nie tylko narażały samych prowadzących pojazdy na utratę zdrowia lub życia, ale również stwarzały niebezpieczeństwo na publicznych drogach.

Pod tematem pojawiła się burzliwa dyskusja i setki komentarzy, w tym osób związanych z grupą występującą pod nazwą "Pentla Squad". Nie wszystkie z nich były - delikatnie mówiąc - przyjazne. W niedzielę wieczorem ekipa "Pentla Squad" na facebooku oficjalnie odniosła się do artykułu i części wpisów w internecie. Stanowisko grupy przedstawiamy poniżej:

Loading...


Odnosząc się do powyższego wpisu, jako redakcja portalu, wspólnie z serwisem "Bielskich Dróg" pozostajemy otwarci, by nie tylko propagować bezpieczna jazdę, ale na łamach bielsko.info również przedstawiać argumenty osób, które chciałyby, aby w naszym mieście powstał sportowy tor, gdzie bezpiecznie można "driftować" czy "wchodzić w zakręt bokiem". Liczymy, że dalsze kroki ekipy "Pentla Squad", która zapowiada powołanie stowarzyszenia, będą służyć zarówno tej dyscyplinie, jak i przyszłej inwestycji, o czym również chętnie będziemy informować.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.