bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 20 grudnia 2011
  • wyświetleń: 2439

Ugodził nożem "za dziewczynę"

Zarzut usiłowania zabójstwa usłyszy najprawdopodobniej 28-letni bielszczanin, który z zazdrości o dziewczynę ugodził nożem 35-letniego mężczyznę.

Do zdarzenia doszło w sobotnią noc na ul. Górskiej w Bielsku-Białej. Sprawca, który już wcześniej odgrażał się swojemu adwersarzowi śmiercią za to, że „odbił” mu dziewczynę, wywabił go podstępem z domu.

Zapukał w okno, a kiedy mężczyzna wychylił się przez balkon, zadał mu cios nożem w szyję. Pokrzywdzony wybiegł przed budynek, gdzie zaczął się szarpać z napastnikiem. Sprawca jeszcze dwukrotnie ugodził ofiarę nożem w klatkę piersiową i uciekł. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Na własne żądanie opuścił szpital po kilku godzinach.

Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci rozpoczęli poszukiwanie napastnika, który spodziewając się zatrzymania ukrywał się aż do niedzieli wieczór.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.