bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 18 lutego 2017
  • wyświetleń: 5145

Uszkodził roletę antywłamaniową, bo zabrakło mu na piwo

31-letni bielszczanin uszkodził w sklepie roletę antywłamaniową, bo zabrakło mu pieniędzy na piwo. Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej wraz z pracownikami ochrony zatrzymali nietrzeźwego chuligana, któremu za przestępstwo to grozi do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło tuż po 23.00 w sklepie przy ul. Bystrzańskiej, gdzie jeden z klientów zamierzał zakupić dwie zgrzewki piwa. Kiedy okazało się, że brakuje mu pieniędzy, wszczął awanturę z personelem. Wyszedł na zewnątrz, po czym kopniakami uszkodził roletę antywłamaniową.

Właściciele oszacowali straty na kwotę tysiąca zł. Krótko po tym zdarzeniu sprawca został zatrzymany. Badanie alkomatem wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu. Przewieziono go do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszał zarzuty. Za uszkodzenie cudzego mienia grozi mu teraz do 5 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.