bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 lutego 2017
  • wyświetleń: 6254

Komarpol: Modernizujemy kotłownie walcząc ze smogiem

Artykuł sponsorowany:

Firma Komarpol oferuje modernizację źródeł ciepła w budynkach mieszkalnych, lokalach użytkowych na kotłach automatycznych spalających ekogroszek, pellet, zrębki, biopaliwa oraz gazowych, elektrycznych, olejowych, gaz ciekły, pompach ciepła.

Jesteśmy najczęściej wybieraną firmą instalacyjną w terenowych Programach Ograniczenia Niskiej Emisji oraz innych programach z dotacją na terenie Śląska i Małopolski.

komarpol_2
Komarpol · fot. Komarpol


Od 37 lat firma działa w nowatorskich i sprawdzonych rozwiązaniach w zakresie techniki grzewczej, przyczyniając się do ochrony środowiska i poprawy jakości powietrza, opierając się przy tym na standardach europejskich i jednocześnie uwzględniając możliwości polskich klientów. Nadrzędnym celem jest ograniczenie zużycia paliw i emisji toksyn emitowanych do powietrza.

Montujemy urządzenia posiadające najniższe emisje spalin przy pełnym zachowaniu komfortu eksploatacji i umiarkowanych kosztach inwestycji. Każda modernizowana kotłownia jest rozwiązaniem indywidualnym uwzględniając ochronę środowiska, komfort inwestora z wykorzystaniem istniejącej infrastruktury i urządzeń. Wszystkie montowane urządzenia posiadają najwyższą klasę ekologiczną dopuszczeń.

komarpol_3
fot. Komarpol


Posiadamy urządzenia na składach fabrycznych w ilościach hurtowych, co umożliwia szybki dostęp do szerokiego asortymentu oferowanych urządzeń. Obsługujemy klientów indywidualnych i podmioty gospodarcze. Przyczyniając się do ochrony powietrza. Posiadamy system ratalny, pomagamy w uzyskaniu środków finansowych na modernizację, działamy kompleksowo.

Firma Komarpol mieści się w Bielsku-Białej przy al. Andersa 14. Czynne w godzinach Czynne: 7:00 -17:00 (poniedziałek - piątek), 7:00-13:00 (sobota). Kontakt: tel. 33 816 28 48, tel. kom. 602 556 536 www.kotlybielsko.pl.

Stała ekspozycja.