bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 stycznia 2017
  • 27 stycznia 2017
  • wyświetleń: 14119

[ZDJĘCIA] Fiat, który trafi do Toma Hanksa, jest już w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

W sobotę w godzinach popołudniowych przed bielskim Ratuszem zaparkowała laweta z Fiatem 126p. Maluch, który został sprowadzony aż z Suwałk, trafi do Toma Hanksa.

Fiat, który trafi do Toma Hanksa, jest już w Bielsku-Białej · fot. Facebook Bielsko-Biała dla Toma Hanksa


Od dłuższego czasu poszukiwano odpowiedniego egzemplarza samochodu dla Toma Hanksa. Starania Moniki Jaskólskiej, pomysłodawczyni sprezentowania aktorowi popularnego w Polsce samochodu, przyniosły skutek. Idealny Fiacik został znaleziony w Suwałkach. W minioną sobotę sprowadzono samochód, który został wyprodukowany w 1974 roku w naszym mieście. Środki na zakup samochodu wyłożył przedsiębiorca i rajdowiec - Rafał Sonik.

Medialne zainteresowanie akcją przeszło najśmielsze oczekiwania Moniki Jaskólskiej. Zarówno w Suwałkach, gdzie w sobotni poranek zorganizowano krótkie spotkanie z mediami i prezydentem miasta, jak i w Bielsku-Białej, akcji towarzyszył tłum dziennikarzy. O nietypowej inicjatywie poinformowały już także niektóre media w Stanach Zjednoczonych.

Samochód czeka teraz generalny przegląd i remont. Być może pojazd zyska nowy kolor, bowiem obecnie turkusowy Maluch pierwotnie wyjechał z Fabryki Samochodów Małolitrażowych z białą karoserią. Po remoncie Fiat 126p ma trafić drogą lotniczą do posiadłości aktora w Los Angeles.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj