bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 20 stycznia 2017
  • wyświetleń: 13643

Pojadą do Suwałk po Malucha dla Toma Hanksa. Kupił go... Rafał Sonik

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

W sobotę Monika Jaskólska wraz z ekipą wyruszy w podróż do Suwałk po Malucha. Pieniądze na pojazd dla znanego aktora wyłożył właściciel Gemini Park - Rafał Sonik.

maluch
Fiat 126p, który trafi do Toma Hanksa · fot. Bielsko-Biała dla Toma Hanksa


- Czas przedstawić oficjalnie naszego "dobrego ducha akcji". Jak wszystkim wiadomo większość czynności, jakie musimy wykonać przy naszym Fiacie 126p, udało mi się załatwić za 1 uśmiech. Szczerze to trudno nie było, gdyż większość bielskich firm i nie tylko jest zachwycona akcją. Natomiast kwestia zakupu Malucha w obecnym stanie, jak również kwoty rejestracji, cła itp. muszą być pokryte gotówkowo. A jak wcześniej obiecywałam, iż stanę na głowie, aby każda złotówka, którą wpłaciliście na naszą akcję, czy też wpłacicie, trafiła prosto do Szpitala Pediatrycznego w Bielsku-Białej, musiałam znaleźć "dobrego ducha", który będzie chciał wesprzeć akcję. I tak się stało oto on: Rafał Krzysztof Sonik - poinformowała Monika Jaskólska, pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa".

Rafał Sonik to polski przedsiębiorca, właściciel Gemini Park w Bielsku-Białej, który jest znany głównie ze startów w rajdach terenowych. W 2015 roku wygrał rajd Dakar. Jest także czterokrotnym zdobywcą Pucharu Świata FIM oraz pięciokrotnym mistrz Polski w rajdach enduro.

Monika Jaskólska tłumaczy, że Rafał Sonik zdecydował się na sfinansowanie zakupu Malucha dla Toma Hanksa z kilku powodów. - Po pierwsze mocno popiera wszelkie inicjatywy i przedsięwzięcia, które promują Polskę na świecie. Jako właściciel Gemini Park w Bielsku-Białej zawsze chętnie wspiera działania lokalnej społeczności i od początku aktywnie uczestniczy we wsparciu lokalnej akcji "Nie wypada nie pomagać" na rzecz Szpitala Pediatrycznego. Dziękuję z całego serca Panie Rafale - kończy pomysłodawczyni akcji.

Maluch, który ma trafić do Toma Hanksa, został wypatrzony w Suwałkach. W sobotę ekipa akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa" z Moniką Jaskólską na czele jedzie go zakupić. W naszym mieście auto przejdzie gruntowny remont.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj