bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 8 stycznia 2017
  • wyświetleń: 24500

Drogowcy zapomnieli o Lipniku? Auta ślizgały się na lodzie - wideo

Jedna z mieszkanek Lipnika Górnego wysłała do nas nagranie z monitoringu domu, na którym wyraźnie widać jak kierowcy samochodów osobowych tracą panowanie na zmrożonej ulicy i po kolei wpadają do rowu. Widać też także upadających ludzi i kobietę w ciąży, kierowcę z dziećmi oraz urywek wykolejenia się odśnieżarki.Film zarejestrowano 2 stycznia. To tylko skrócony fragment tego, co działo się wówczas na ulicy Rzemieślniczej Lipniku Górnym. Autorka nagrania nie kryje wściekłości wobec władz miasta.

- To nie pierwszy raz, kiedy zima zaskoczyła drogowców, a najbardziej pracowników Sita. Drogi szczególnie powinny być posypane na wzniesieniach, a tutaj zostały ewidentnie pominięte. Kiedyś odśnieżarka jeździła o godzinie 4 nad ranem i sypała solą. Teraz jeździ o godzinie 11.30 albo w ogóle. Może najwyższy czas zmienić kierującego tym wszystkim Pana Jacka. K. A może po prostu zacząć dbać też o mieszkańców niż tylko o własny stołek - żali się mieszkanka Lipnika Górnego.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.