bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 stycznia 2017
  • wyświetleń: 13118

Mają już Maluszka, który trafi do Toma Hanksa. Czeka go remont

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

Pomysłodawczyni sprezentowania Tomowi Hanksowi Fiata 126p poinformowała, że w końcu został znaleziony odpowiedni egzemplarz samochodu. Teraz Maluszka czeka renowacja.

maluch
Idealny do projektu Maluch został odnaleziony w Suwałkach · fot. Facebook Bielsko-Biała dla Toma Hanksa


Od dłuższego czasu poszukiwano odpowiedniego egzemplarza samochódu dla Toma Hanksa. Starania Moniki Jaskólskiej, pomysłodawczyni sprezentowania aktorowi popularnego w Polsce samochodu, przyniosły skutek. Idealny Fiacik został znaleziony w Suwałkach.

- Mamy samochód. Rocznik 74 czeka odłożony daleko od Bielska-Białej. Po nowym roku udamy się po niego w podróż mam nadzieję z ludźmi, którzy zaoferowali jego gratisowy transport - informuje Monika Jaskólska.

Firma, która zaoferowała generalny remont pojazdu, a takiego wymaga Maluch, podtrzymuje swoją ofertę. - Dziś na spotkaniu z właścicielem omawialiśmy szczegóły. Będzie naprawdę rewelacyjny po ukończeniu, śmiem twierdzić iż najpiękniejszy na świecie - zapewnia pomysłodawczyni akcji. Samochód zostanie dostarczony do Stanów Zjednoczonych drogą lotniczą. Transport za symbolicznego grosza zaoferowała jedna z linii lotniczych.

Okazuje się, że w całe przedsięwzięcie chce się włączyć wiele firm. Dzięki temu wszystkie pieniądze zebrane do tej pory w Gemini Park trafią do bielskiego Szpitala Pediatrycznego. - Samochód zostanie pokazany światu po jego ukończeniu na oficjalnym odsłonięciu, gdzie zostanie zaproszona prasa i telewizja oraz wszyscy chętni zobaczyć nasze bielskie cudo - kończy Monika Jaskólska.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj