bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 grudnia 2016
  • 16 stycznia 2017
  • wyświetleń: 31395

Wyprzedziła nas Częstochowa. Bielsko-Biała za burtą konkursu

Już po raz ósmy odbywa się akcja "Świeć się z Energą", podczas której zostaną wybrane najpiękniej rozświetlone miasta w Polsce. 15 stycznia zakończył się pierwszy etap konkursu. Niestety stolica Podbeskidzia odpadła już z zabawy.Już od ośmiu lat Grupa Energa mobilizuje miasta do tworzenia niezapomnianych, świątecznych iluminacji, a możliwość rywalizacji o tytuł "Świetlnej Stolicy Polski" oraz zdobycia nagród o wartości 200 000 zł na cele charytatywne sprawia, że w tworzenie niepowtarzalnego nastroju akcji "Świeć się z Energą" włączają się również mieszkańcy.

Miasta rywalizują ze sobą w dwóch etapach: regionalnym i ogólnopolskim. Najpierw z każdego województwa zostaje wyłoniony zwycięzca, który otrzyma nagrodę o wartości 10 000 zł. Prawdziwe emocje towarzyszą uczestnikom zabawy w finale ogólnopolskim, w którym pomiędzy 16 miastami toczy się walka o tytuł "Świetlnej stolicy Polski" i nagrodę główną, energooszczędny sprzęt o łącznej wartości 50 000 zł.

15 stycznia zakończył się wojewódzki etap konkursu. Niestety nasze miasto zajęło w nim drugie miejsce, ulegając Częstochowie i tym samym nie awansowało do finałowego etapu konkursu, w którym rywalizuje 16 miast.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.