bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 grudnia 2016
  • wyświetleń: 4678

Świąteczny Stół Pajacyka w Stołówce Podwale w Bielsku-Białej

Za nami:

Polska Akcja Humanitarna zaprasza do udziału w piętnastej edycji Świątecznego Stołu Pajacyka, jednodniowej akcji charytatywnej, w ramach której właściciele lokali gastronomicznych przekazują 10 procent dziennego obrotu na rzecz programu dożywiania dzieci w Polsce i na świecie Pajacyk. W tym roku akcja odbędzie się 3 grudnia i weźmie w niej udział 585 lokali w całym kraju, w tym jeden z Bielska-Białej.

Świąteczny Stół Pajacyka w Bielsku


W sobotę, 3 grudnia w ramach akcji Świąteczny Stół Pajacyka, każdy będzie miał okazję zjeść smaczne danie lub ciastko, napić się ulubionej kawy lub herbaty i wesprzeć tym samym program dożywiania dzieci. Wystarczy wybrać się do jednego z lokali, których właściciele postanowili wspomóc działania Polskiej Akcji Humanitarnej i przekazać w tym dniu na program Pajacyk 10 procent z każdego rachunku.

W tym roku do akcji przyłączyła się rekordowa liczba lokali - aż 586! Przy Świątecznym Stole Pajacyka można będzie usiąść w aż 92 miejscowościach w Polsce oraz w Vianden w Luksemburgu. A w pajacykowych lokalach - dla każdego coś dobrego: zarówno dla miłośników hamburgerów, jak i kuchni organicznej, dla smakoszy kuchni włoskiej i bałkańskiej, amatorów sushi i fanów zapiekanek. W akcji biorą też udział sieci Starbucks Polska, Bobby Burger i Wild Bean Cafe. W Bielsku-Białej do akcji przyłączył się lokal Stołówka Podwale.

Pełna lista lokali jest dostępna na Facebooku oraz na internetowej mapce. W dniu akcji wszystkie lokale będą oznaczone specjalnym plakatem.

Program Pajacyk można wspomóc nie tylko 3 grudnia. W okresie przedświątecznym Polską Akcję Humanitarną w walce z niedożywieniem dzieci wspiera również pluszowy miś Auchan - okolicznościowa maskotka, którą będzie można kupić w sklepach sieci aż do samej Wigilii. Świąteczne pajacykowe zakupy można też zrobić w internetowym sklepiku Polskiej Akcji Humanitarnej, a przez cały rok można pomagać dzieciom dokonując wpłaty na konto Polskiej Akcji Humanitarnej z dopiskiem "Pajacyk": 91 1060 0076 0000 3310 0015 4960.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.