bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 listopada 2016
  • 26 listopada 2016
  • wyświetleń: 10016

Spotkanie rekrutacyjne Obozu Narodowo-Radykalnego

Za nami:

W sobotę 26 listopada na placu Bolesława Chrobrego w Bielsku-Białej Obóz Narodowo-Radykalny organizuje spotkanie rekrutacyjne.

onr, demonstracja antyimigrancka
ONR na Rynku w Bielsku-Białej · fot. bielsko.info


- Obóz Narodowo-Radykalny jest ruchem społecznym skupiającym młodych Polaków, którym bliskie są takie wartości jak Bóg, Honor, Ojczyzna, Rodzina, Tradycja i Przyjaźń. Nie jesteśmy partią polityczną, gdyż nie interesuje nas udział w oligarchicznych rozgrywkach parlamentarnych. Zamiast przepychanek międzypartyjnych i obiecywania wyborcom gruszek na wierzbie, preferujemy narodowy aktywizm - tłumaczy Adrianna Gąsiorek z ONR Bielsko-Biała.

- Masz dość polityki zdominowanej przez partyjne intrygi? Razi Cię propagowanie zboczeń i wyśmiewanie patriotyzmu? Chciałbyś poznać ludzi o podobnych poglądach, którym tak jak Tobie bliskie są pojęcia Ojczyzny, Narodu i Honoru? Chcesz zacząć aktywnie działać? Widzimy się o 16 na Placu Chrobrego! - zaprasza aktywistka ONR-u.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.